NEDEN Yaparız?

 

İş dünyasının en büyük zorluklarından biri de; interneti etkin kullanmak ve yeni teknolojileri özümseyebilmek… Online platformda var olmalı ve yaratıcı çalışmalara imza atarak markanızı yeni nesil iletişim kanallarına adapte etmelisiniz.

NASIL Yaparız?

 

Dijital; sürekli gelişen sonsuz bir etkileşim ortamı. Böylesi bir atmosferde her zaman aktif, her zaman gündemde olmalı ve değişimlere ayak uydurmalısınız. Tam da bu noktada, markanıza en uygun dijital kanalları kullanmanızı ve doğru stratejileri uygulayabilmenizi sağlarız.

Dijital Medya Satın Alma ve Planlama

Kurumsal imajınız ya da kampanyalarınızın ulaşmasını istediğiniz hedef kitleye uygun dijital mecraları saptar ve uygulamaya geçiririz. Bu strateji doğrultusunda planlamayı yaparak markanızın konumlanmasını sağlarız.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka itibarının sosyal medya dünyasında da sürdürülebilirliğini sağlarız. Sosyal medya dünyasındaki var oluş hikayenizi destekler hedef kitlenizle direkt temas etmenizde stratejik rol üstleniriz.

Web Tasarım / Yazılım

Profesyonel tasarım projelerimizle ile kullanımı kolay, modern, etkileyici ve interaktif web sayfalarını hizmete sunarız. İşletmenizin kimliğini yansıtması açısından büyük önem taşıyan sitenizin hazırlanmasına olduğu kadar tüm süreçlerde aktif rol alırız.

Video Prodüksiyon

10 yılı aşkın süredir bu konuda uzmanlaşan, kurumsal firmalardan KOBİ’lere ve Startup’lara kadar, ismini bu dünyada duyurmak isteyenlere hizmet veren Cretuar, profesyonel çalışmalarıyla adınızı duyurmanıza yardımcı olacak.

Haydi bir MERHABA de!​

Birlikte iyi işler üretmek için heyecanla bekliyoruz.​